EWMM 3.0 | team
15249
page-template-default,page,page-id-15249,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

team

 

Directie:
Maaike Kramer, directeur (ma, di, do, vrij)
Arja Durieux, teamleider zorg en begeleiding (ma , di, wo do)
Ingrid den Breejen, teamleider beheer, ICT en organisatie (ma, di, wo, do, vr)

Interne begeleiding:
Arja Durieux, IB bovenbouw
Kim de Haas, IB middenbouw
Jackelien van Meurs, IB onderbouw
Esther Hooimeijer, IB onderbouw

Bouwcoördinatoren:
Ingrid van Zeijl, bouwcoördinator onderbouw
Elly van der Vlies en Edine Honders, bouwcoördinatoren middenbouw
Paula van den Akker, bouwcoördinator bovenbouw

Administratie:
Miranda de Wilde, directie- en bestuurssecretaresse
Monique Funnell, schoolassistente

Groepsleerkrachten:
OB1          Esther Hooimeijer en Timmie Termond
OB2          Edith van Veller en Jolanda Verheijen
OB3          Ingrid van Zeijl
OB4          Janine Oostenbrug
OB5          Ilse den Heijer en Jackelien van Meurs

MB1         Jacky den Engelsman en Edine Honders
MB2         Anne van Dijk en Willeke van Rest
MB3         Sandra Top en Willeke van Rest
MB4         Elly van der Vlies en Tess Meijer
MB5         Els Kuyvenhoven, Kim de Haas en Salima Bol

BB1         Robin Stijger en Matthieu Spekkers
BB2         Aron Merkus en Matthieu Spekkers
BB3         Martin Kleijn en Paula Rexwinkel
BB4         Paula van den Akker en Ingrid den Breejen
BB5         Maaike Post en Denise van Gemert

Ondersteunende leerkrachten:
Timmie Termond (OB1)
Jolanda Verheijen (OB2)
Cock Hordijk (OB3)
Cock Hordijk (OB4)
Cock Hordijk (OB5)
Jacky den Engelsman (MB1)
Sandra Top (MB2 en MB3)
Tess Meijer (MB4 en MB5)
Denise van Gemert (BB1)
Ingrid den Breejen (BB2 en BB4)
Matthieu Spekkers (BB3)
Maaike Post (BB5)

Arrangementen:
Arja Durieux
Esther Hooimeijer
Netty Schipper
Machteld Berns
Anne van Dijk (MRT)
Denise van Gemert

Vakleerkrachten:
gym OB: Trude van Oosten
gym MB/BB:  Igor Verheijen en Anne van Dijk
Tekenen: Paula Rexwinkel
Muziekonderwijs: Tineke den Hollander en Elly van der Vlies
Techniek en Wetenschap: Henk Lamers, Edine Honders, Willeke van Rest, Denise van Gemert en Ingrid den Breejen
Engels:   Monique Funnell